Apie mus

Nebeleiskite laiko nuogąstaudami dėl išvaizdos. Ryžkitės išmėginti kosmetologines procedūras jauninti, stangrinti ir sveikatinti odą. Progresą tęskite namuose, naudodami efektyvią kosmetiką, parinktą asmeniškai jums.

Savo pasitikėjimą perduosime Jums

Kosmetologė Oksana Karosė – kvalifikuota ir kompetentinga. Nuolat atnaujina žinias seminaruose ir kursuose.

Pasitikėjimas savimi atsispindi veide!

Gyvename greitai, lekiame, skubame, kartais vėluojame. Norime viską spėti, bet ir atrodyti gerai. Veidas gali išduoti daugiau nuovargio nei iš tiesų jaučiate. Tačiau pasirinkę tinkamas ir efektyvias priemones, skirdami keletą minučių per dieną pasieksite akivaizdžių rezultatų – sveikai atrodančią, gyvybingą odą.

Akivaizdžius rezultatus be tinkamų priemonių pasiekti nelengva. Todėl atrinkome praktiškai kosmetologo kabinete su skirtingais pacientais išmėgintus produktus. Konsultuosime pasirenkant dabartinei jūsų odos būklei tinkamiausias priemones. Norime, kad atrastumėte, kas geriausia.  

Vienus geriausių rezultatų pasiekiame su „Medik8“, „Mesaltera by Dr. Mikhaylova“, „FAU Skin Solution” ir kitų gamintojų priemonėmis.  Asortimente rasite įvairiems odos tipams ir skirtingoms odos problemoms spręsti skirtas priemones. Medicinos mokslų daktarės sukurti „Mesaltera by Dr. Mikhaylova“ produktai savo efektyvumu prilygsta injekcinėms ir lazerinėms procedūroms. Tik privalumas tas, kad invazijos nereikia, ir stiprų poveikį pajusite savo namuose. Pagaminta be parabenų, alkoholio ir dažiklių „Medik8“ kosmetika prieš patekdama ant jūsų kosmetikos stalelio atidžiai testuojama, o efektyvumas įrodomas tyrimais.

Daugelis atrinktų priemonių yra kosmeceutika, kuri veikia būtent giliuosius odos sluoksnius, o ne tik paviršių. Kosmeceutikos tikslas – skatinti naujų ląstelių susidarymą odoje, kolageno ir elastino gamybą. Būtent kolagenas ir elastinas suteikia odai stangrumą ir glotnumą. Šių brangių vidinių išteklių netenkame dėl senėjimo procesų, UV spindulių žalos, taršos, poilsio trūkumo, bet galime juos papildyti naudodami tinkamas priemones.

Atrodykite taip, kaip jaučiatės – pasitikintys savimi, sveiki ir gražūs.

Kosmetika kiekvienam

„Skin Beauty“ elektroninės parduotuvės asortimente – tik patikima, profesionali kosmetika. Sveika ir švytinti oda gali būti lengvai pasiekiama!

3 efektyvios naujienos

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį

Gaukite pranešimus apie naujus produktus, patarimus ir nuolaidas į savo el. pašto dėžutę.

Registracija sėkminga!

Pirkinių krepšelis0
Prekių krepšelis tuščias!
Tęsti apsipirkimą
0