Atstovaujami prekių ženklai

Akivaizdus poveikis ir švari sudėtis – didžiuojamės dirbdami su išskirtine profesionalia kosmetika

Pasaulyje pripažinti prekių ženklai

„SkinBeauty“ asortimente – kosmetologės atrinkti, pasaulyje pripažintų prekių ženklų produktai, kurie išsiskiria akivaizdžiu poveikiu ir švaria sudėtimi. Didžiuojamės dirbdami su išskirtine profesionalia kosmetika, kurią galite įsigyti naudoti namuose. Įsitikinti produktų galia padės apsilankymas grožio kabinete. Tarp naudojamų produktų – praktikuojančios kosmetologės kurtos priemonės „Mesaltera by Dr. Mikhaylova“, pasaulį žavinti P. Korėjos „FAU“ kosmetika, Didžiosios Britanijos biotechnologijų specialistų sukurti „Medik8“ produktai.

„Fau“

Skaisti, lygi, jaunatviška korėjiečių oda keri pasaulį. „Fau“ prekių ženklas iš Pietų Korėjos sutelkia viską, kas geriausia, kalbant apie korėjietišką veido priežiūrą: švari sudėtis, didelis efektyvumas, natūralūs, bet ypač aktyvūs ingredientai. „Fau“ odos ekspertai aukštos kokybės ingredientus suderina su aukštosios technologijomis. To rezultatas – sveikesnė, lygesnė ir skaistesnė oda ir, be abejo – didesnis pasitikėjimas savimi.

„Mesaltera by Dr. Mikhaylova“

„Mesaltera by Dr. Mikhaylova“ linija skirta spręsti estetines odos problemas. Pati produkcija sukurta remiantis asmeniniais praktikuojančios gydytojos kosmetologės Natalijos Mikhaylovos moksliniais tyrimais, didele praktine patirtimi taikant injekcijas ir lazerius bei pažangiausias Japonijos, Šveicarijos, Prancūzijos, Kanados ir kitų pasaulinių laboratorijų technologijas. Aukštą šių produktų efektyvumą galima prilyginti injekcinės mezoterapijos rezultatams, iš ko ir kilo linijos pavadinimas „Mesaltera“ – alternatyva mezopreparatams.

„Medik8“

„Medik8“ yra daug apdovanojimų pelnęs odos priežiūros priemonių prekių ženklas, sukurtas Didžiosios Britanijos biochemikų. Jų priemonėse – neprilygstamas vitaminų A ir C poveikis, nes naudojamos efektyvios ir stabilios jų formos. Jų sukurtos SPF priemonės apsaugo ne tik nuo ultravioletinių spindulių, bet ir nuo aplinkos taršos, glikacijos procesų, mėlynosios šviesos. Priemonės gaminamos dažnai ir nedideliais kiekiais, taip užtikrinant šviežumą.

„Vitayes“

Vitayes produktai kuriami ir gaminami Vokietijoje pagal aukščiausius kokybės standartus. Unikaliuose receptuose yra efektyvus geriausių veikliųjų medžiagų derinys. Visi produktai kliniškai ir dermatologiškai išbandyti, o jų veiksmingumą patvirtintas nepriklausomos bandymų laboratorijos.

3 efektyvios naujienos

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį

Gaukite pranešimus apie naujus produktus, patarimus ir nuolaidas į savo el. pašto dėžutę.

Registracija sėkminga!

Pirkinių krepšelis0
Prekių krepšelis tuščias!
Tęsti apsipirkimą
0