Patarimai

Rekomenduosime Jums tinkamiausias veido priežiūros priemones. Patarsime, kaip tinkamai jas naudoti.

Rūpinamės, kad Jums būtų naudinga, patogu ir suprantama

Sukasi galva nuo buteliukų ir sudėčių? O gal tiksliai nežinote, ko jūsų oda ištroškusi? Konsultuosime, kad įsigytumėte tinkamiausias priemones. Jums tereikės užpildyti anketą apie odos būklę, o mes pagal informaciją pasiūlysime priemones. Konsultacija pirkėjams nemokama, o jei nuspręsite dar pagalvoti – konsultaciją įkainosime 15 eurų.

Patirti priemonių galią galite ir nepirkdami visos veido kosmetikos linijos. Tiesiog užsiregistruokite procedūrai kosmetologijos kabinete Marijampolėje – naudodami profesionalius aparatus ir el. parduotuvėje randamas priemones, atliksime veido valymą, drėkinsime ir skaistinsime odą.

Ar dažnai reikia lankytis veido valymui?

Veido valymas reikalingas ne tik riebiaodėms ar kenčiantiems nuo aknės, ši procedūra aktuali visiems odos tipams, tik dažnumas ir naudojamos priemonės skiriasi.

Jei žinote, kad jūsų tipas – riebi oda – apsilankykite pas kosmetologą kas 3–4 mėn., jei oda nėra problemiška. Jei kovojate su spuogais, bėrimais – dažniau.
Kitiems odos tipams gali pakakti kelių apsilankymų per metus, jei namuose atidžiai prižiūrite veidą.

Nežinau kokia procedūra reikalinga mano odai? Ką daryti?

Nežinote, kokia kosmetologinė procedūra jums reikalinga, bet norite palepinti odą? Nesuklysite pasirinkę drėkinančią procedūrą. Odos drėkinimas užkirs kelią ankstyvoms raukšlėms, ilgiau išlaikys stangrumą.

Drėkinimas aktualus visiems odos tipams. Net ir riebi oda dėl oro permainų, šildymo gali dehidratuoti.

3 efektyvios naujienos

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį

Gaukite pranešimus apie naujus produktus, patarimus ir nuolaidas į savo el. pašto dėžutę.

Registracija sėkminga!

Pirkinių krepšelis0
Prekių krepšelis tuščias!
Tęsti apsipirkimą
0